Naše hodnocení na najisto.cz

  

NOVINKY !!!

arr3Novinka a hit mezi hačkami !!!!arr3Akce avent 17.9.- 30.9. !!! Sleva - 20% na vybrané zboží.   ... arr3Půjčujeme monitory dechů NannyMilé maminky, nově jsme zprovoznili půjčovnu monitorů dechu-Nanny! Pokud budete mít zájem o... arr3Prodejna Hodonín (vstoupit)Kontaktní informace   Hlavní kamennou prodejnu a servisní středisko kočárků pro ČR i SR naleznete...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 795 Kč (33 EUR)
na objednávku
Cena 6 990 Kč (287 EUR)
na objednávku

Akční zboží

Cena 2 990 Kč (123 EUR)
na objednávku
Cena 250 Kč (10 EUR)
skladem

KOČÁRKY / Graco

Kočárky Graco

\"Kočárky

Graco Metal Products začalo působit v roce 1942 ve Filadelfii v USA. V té době firma ještě nevyráběla zboží pro děti. V prvních 11 letech existence firmy Graco vyrábělo součástky ke strojům a vozidlům pro místní výrobce. Když jeden ze dvou společníků firmu opustil, Graco se rozhodlo zavést do nabídky novou linii produktů.

Tehdy byl hlavním firemním inženýrem Davis Saint. David byl otcem 9 dětí, a tak dobře věděl, jak těžké je být rodičem. Jednou odpoledne - inspirován svou manželkou, která houpala dítě na zahradě - dostal skvělý nápad, že vyrobí mechanickou houpačku. Po 18 měsících z továrny Graco vyjela první houpačka pro děti na světě - Graco Swingomatic®.

Od té doby je Graco jedničkou na trhu se zbožím pro děti. Když Graco prodalo milion houpaček, zavedlo další inovaci. V roce 1987 byla vyrobena první značková ohrádka pro děti Pack’N Play, kterou projektoval Davisův syn Nate Saint. Ohrádka měla velký úspěch. V další dekádě Graco navrhlo Travel System, první výrobek umožňující rychlé přenesení Vašeho dítěte z vozidla do kočárku bez toho, abyste jej vzbudili.

V Evropě Graco začalo působit v září 1997 a firemní image si vybudovalo díky inovativnosti, bezpečnosti a vysoké kvalitě svých výrobků. Oddělení výzkumu avývojeneustále přizpůsobuje výrobky stylu života, prostředí a rozpočtu dnešních rodičů. Právě kombinace kvality, inovace a dobré ceny umožnila Graco dosažení prvního místa mezi kočárky a druhého mezi autosedačkami ve Velké Británii.

Sortiment firmy Graco zahrnuje autosedačky, kočárky, travel systémy, cestovní ohrádky, houpačky, hračky, elektronické chůvičky, teploměry, váhy.

Vizí Graco je pomáhat rodičům při prvních krůčkách jejich rodičovství


Výrobce:
novinka
doprava zdarma
top produkt