- Služby
Chcete dostávat nejnovější informace o změnách a nových produktech, či akcích ?
Stačí vyplnit e-mail a nic Vám již neuteče. :)

- Úvod
- ZDRAVÍ & RELAXACE
- Teplé & Studené nápoje
- Čaje
- Ealdwin Christmas Delight, sada černých a zelených čajů (9 sáčků)
Ealdwin Christmas Delight, sada černých a zelených čajů (9 sáčků)
- Novinka
- TOP produkt
Opravíme a vyčistíme kočárky i autosedačky všech značek!záruční i pozáruční servis, ECO parní čištění
Půjčovna dětských potřeb, kvalitně, výhodně a bez starostí! kočárky, autosedačky, postýlky, monitory dechu a další potřebné věci
Doprava zdarma !Doprava zdarma nad 1500,-Kč.Kvalitní potřeby pro domací mazlíčky🐶kočárky, pelíšky, vodítka, ortopedické matrace a jiné- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Ealdwin Christmas Delight, sada černých a zelených čajů (9 sáčků)Na objednávku95 Kč/ ks79 Kč bez DPH
Ealdwin Christmas Secret je vánoční dárková čajová obálka s devíti sáčky, která spojuje exotické tóny, hřejivé koření a jemný jasmín. Sváteční ochutnávková sada pro chvíle pohody, sdílení a klidného zastavení.
Čajová obálka Ealdwin Christmas Secret přináší tři chuťově výrazné čaje, které podtrhují kouzlo vánoční atmosféry. Tropical Punch potěší ovocnou lehkostí s tropickým nádechem, Masala Chai vás zahřeje směsí černého čaje se zázvorem, kardamomem a hřebíčkem, a Royal Jasmine nabídne jemný zelený čaj s květinovým tónem jasmínu pro chvíle tichého odpočinku. Ealdwin Christmas Secret je stylový drobný dárek i příjemné potěšení pro sebe – ideální pro zpomalení v předvánočním shonu nebo jako součást svátečního čajového rituálu.
Složení: TROPICAL PUNCH (černý čaj, příchuť tropického ovoce), MASALA CHAI (černý čaj, kousky zázvoru, kousky kardamomu, kousky hřebíčku), ROYAL JASMINE (zelený čaj, příchuť jasmínu)
Hmotnost: 18 g
Země původu: Sri lanka
Výrobce: Empire teas (PVT) LTD.
Způsob skladování: Skladovat v suchu a chladu.
Ealdwin je luxusní dárková značka, která se specializuje na nabídku čaje jako dárku pro všechny příležitosti. Naším cílem je vytvářet dárky, které jsou promyšlené a smysluplné. Čaj Ealdwin pochází z etických zdrojů a neustále pracuje na budování udržitelné společnosti s větším nasazením. Snažíme se minimalizovat naši uhlíkovou stopu a podporovat postupy šetrné k životnímu prostředí. Ve společnosti Ealdwin věříme, že čaj je dar přírody, a naším posláním je přinášet tento dar všem s dokonalostí.
| Hmotnost | 0.08 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Ealdwin |
| TYP ZBOŽÍ | Variace čajů |
| TYP OBALU | Vánoční balení ,Papír |
| TYP PRODUKTU | Porcovaný čaj s přebalem |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 48 |
| ZEMĚ PŮVODU | Srí Lanka |
| NETTO VÁHA | 15 g |
| ROZMĚRY | 225 x 165 x 5 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | Empire teas (PVT) LTD., adresa: No. 190/1 Siri Sumana Mawatha, Angoda, LK Srí Lanka, ealdwin.com, info@ealdwin.com |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |


