Ealdwin Mystique Grey je sypaný černý čaj s příchutí bergamotu a levandule, která dodává směsi jemný květinový nádech. Elegantní a klidná variace na klasický Earl Grey.
| Hmotnost | 0.155 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Ealdwin |
| TYP ZBOŽÍ | Černý čaj |
| TYP OBALU | Papír |
| TYP PRODUKTU | Sypaný čaj |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 24 |
| ZEMĚ PŮVODU | Srí Lanka |
| NETTO VÁHA | 100 g |
| ROZMĚRY | 140 x 100 x 55 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | Empire teas (PVT) LTD., adresa: No. 190/1 Siri Sumana Mawatha, Angoda, LK Srí Lanka, ealdwin.com, info@ealdwin.com |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |







