Představujeme vám čaj Champagne Fizz, který promění každý šálek v osvěžující zážitek. Tato směs cejlonského černého čaje je obohacena o kousky manga a papáji, s přírodní příchutí broskve, černého rybízu, pomeranče a jahody.
Chrpa polní a světlice barvířská dodávají jemné květinové tóny a antioxidanty, které zlepšují zdraví pokožky a očí. Příchuť broskve, černého rybízu, pomeranče a jahody vytváří komplexní a bohatý chuťový profil.
Champagne Fizz je ideální pro každou příležitost – ať už chcete povzbudit svůj den, nebo si dopřát relaxaci s lahodným nápojem. Základem čajové směsi je navíc černý čaj kategorie BOP1 (Broken Orange Pekoe 1), který se vyznačuje velmi vysokou kvalitou a bohatější chutí v porovnání s jinými čaji.
Vyzkoušejte tuto jedinečnou směs a nechte se unést jejími bohatými chutěmi.
Čaj potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale polahodí i oku. Ideální varianta k podarování.
Složení: cejlonský černý čaj, kousky manga a papájí, chrpa polní, světlice barvířská, s příchutí broskve, černého rybízu, pomeranče a jahody
Hmotnost: 100 g
Země původu: Sri Lanka
Výrobce: Hyson teas (PVT) LTD.
Způsob skladování: Skladujte na tmavém, suchém a chladném místě.
Čaje Hyson jsou produktem srílanské společnosti Empire Teas (Pvt) Ltd., jedné z pěti nejvýznamnějších čajových exportérů ze Srí Lanky. Hyson čerpá ze zkušeností tří generací, což jí pomohlo stát se jednou z předních světových značek. Společnost dbá na udržitelnost, etické podnikání a spolupráci s místními farmáři, čímž podporuje spravedlivé pracovní podmínky a ekologicky šetrné metody pěstování čaje. Společnost splňuje evropské, japonské i americké standardy pro ekologickou produkci. Díky vysoké kvalitě a tradici si čaje Hyson získaly globální oblibu, což potvrzuje i řada mezinárodních ocenění a certifikátů (BRC Food Safety Certification, Food Safety System Certification 22000, ISO 9001:2008, HALAL, KOSHER)
| Hmotnost | 0.266 kg |
|---|---|
| ZNAČKA | Hyson |
| TYP ZBOŽÍ | Černý čaj ,ČAJ |
| TYP OBALU | Plech ,Dárkové balení |
| TYP PRODUKTU | Sypaný čaj |
| POČET PRODUKTŮ V KARTONU | 12 |
| ZEMĚ PŮVODU | Srí Lanka |
| NETTO VÁHA | 100 g |
| ROZMĚRY | 145 x 80 x 80 mm |
| ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ | Skladujte na suchém, chladném místě, mimo sluneční záření, těsně uzavřené. |
| VÝROBCE | Hyson teas (PVT) LTD., adresa: No. 190/1 Siri Sumana Mawatha, Angoda, LK Srí Lanka, www.hysonteas.com, hyson@hysonteas.lk |
| ODPOVĚDNÁ OSOBA ZA DOVOZ | Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, info@cgfoods.cz |
| BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ | žádné |







