- Služby
Chcete dostávat nejnovější informace o změnách a nových produktech, či akcích ?
Stačí vyplnit e-mail a nic Vám již neuteče. :)

- Úvod
- DOMÁCNOST & ZAHRADA
- Přenosný Smoothie Mixér Concept SM4000 - white
Přenosný Smoothie Mixér Concept SM4000 - white
- Novinka
- TOP produkt
Opravíme a vyčistíme kočárky i autosedačky všech značek!záruční i pozáruční servis, ECO parní čištění
Půjčovna dětských potřeb, kvalitně, výhodně a bez starostí! kočárky, autosedačky, postýlky, monitory dechu a další potřebné věci
Doprava zdarma !Doprava zdarma nad 1500,-Kč.Kvalitní potřeby pro domací mazlíčky🐶kočárky, pelíšky, vodítka, ortopedické matrace a jiné- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
Přenosný Smoothie Mixér Concept SM4000 - whitecentrální sklad 1 ks1 150 Kč/ ks950 Kč bez DPH
Concept FitMaker SM4001: Váš Přenosný Smoothie Mixér
Žijete aktivně a chcete mít zdravé smoothie po ruce kdykoliv a kdekoliv? Pak je pro vás Smoothie FitMaker Concept SM4001 ideální společník. Díky integrované Li-Ion baterii vás neomezuje žádná zásuvka. Jeho kompaktní a lehké zpracování zajistí, že se pohodlně vejde do batohu nebo kabelky, ať už míříte na výlet, do práce, nebo na cvičení.
Extrémní Výkon a Dlouhá Výdrž
Zapomeňte na kompromisy. FitMaker SM4001 nabízí nekompromisní výkon s Příkonem 315 W a díky:
Oslnivým 17 000 otáčkám za minutu.
Šesti ostrým sekacím nožům, které si hravě poradí i s ořechy nebo kávou.
Vysokokapacitní baterii (3x 2000 mAh, celkem 6000 mAh), která zajistí až 40 mixovacích cyklů (o délce 20 s) na jedno nabití.
Plné dobití trvá pouhé 4 hodiny pomocí magnetické USB nabíječky. Ovládání je maximálně intuitivní – stačí jedno tlačítko.
Praktická a Zdravá Láhev 2v1
Nádoba o objemu 580 ml se snadno promění z mixéru na běžnou láhev na pití.
Je vybavena uzavíratelným víčkem s pítkem, které má pojistku proti nechtěnému otevření a praktické poutko pro bezpečný úchop.
Zdraví na prvním místě: Nádoba je vyrobena z kvalitního plastu bez BPA (Bisfenol A), což zaručuje čisté a zdravotně nezávadné nápoje.
Snadné Čištění (IPX7)
Čištění mixéru je hračka. Stačí nalít vodu s kapkou mycího prostředku, na pár vteřin spustit, a poté propláchnout čistou vodou. Díky voděodolnému zpracování se stupněm krytí IPX7 můžete celý mixér bez obav opláchnout pod tekoucí vodou.
Technické Parametry
| Parametr | Hodnota |
| Rychlost otáček za minutu | 17 000 |
| Příkon | 315 W |
| Počet sekacích nožů | 6 |
| Objem nádoby | 580 ml |
| Neobsahuje BPA | Ano |
| Nabíjení | Li-Ion baterie 12,6 V |
| Kapacita baterie | 6000 mAh (3x 2000 mAh) |
| Doba provozu | 40 cyklů v délce 20 s |
| Doba nabíjení | 4 h |
| Nabíječka | USB magnetická nabíječka |
| Adaptér (není součástí) | DC 5V/1A |
| Příslušenství | Víčko s pítkem, pojistkou a úchytkou |
| Vodotěsné zpracování | IPX7 |
| Rozměry (š x h x v) | 9,2 x 8,8 x 28 cm |
| Hmotnost | 0,9 kg |
| Hlučnost | 80 dB |
| Barva | Bílá |






